Nabídka pracovních míst

ZŠ a MŠ při FN v Plzni, příspěvková organizace přijme vychovatelku ŠD; požadovaná kvalifikace: pedagogická způsobilost – vychovatelství, případná odborná způsobilost – speciální pedagogika (a případně hra na flétnu). Nástup: od 1.12.2020 na detašované pracoviště na Lochotíně, Manětínská 37, Plzeň. VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI žádosti s životopisem zasílejte VÝHRADNĚ E-MAILEM na ředitelství školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; ředitelka školy Mgr. A. Kozáková Vás bude kontaktovat (uvádějte i své mobilní číslo).

ZŠ a MŠ při FN v Plzni, příspěvková organizace přijme úklidovou pracovnici na detašované pracoviště na Borech, Skupova 15, Plzeň. Požadavky: pracovitost, pečlivost. Nástup: dle dohody. VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI žádosti s životopisem zasílejte VÝHRADNĚ E-MAILEM na ředitelství školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; ředitelka školy Mgr. A. Kozáková Vás bude kontaktovat (uvádějte i své mobilní číslo).

2006 - 2016 © ZŠ a MŠ při Fakultní nemocnici, Plzeň | Webdesign: AGIONET s.r.o.